Doprava ZDARMA při nákupu nad 800 Kč

KMON Protein Malina

599 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení

Syrovátkový protein bez laktózy. Vynikající rozpustnost, stravitelnost a rychlá absorpce. Výborná chuť, kterou si zamilujete. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

KMON Protein Malina

Základem nápoje je 100% mléčný syrovátkový koncentrát bez laktózy, bez přidaného cukru a konzervantů. Má bohaté zastoupení aminokyselin (stavební prvky bílkovin). Tento protein má vynikající rozpustnost, stravitelnost a rychlou absorpci.

Nápoj je vhodný jako doplněk výživy pro sportovce a osoby při zvýšeném tělesném výkonu. Nápoj je primárně určen jako doplněk stravy při budování svalstva po fyzické zátěži. Doporučujeme jej konzumovat cca 30-60 min. po cvičení, či fyzické námaze. 

Proč si vybrat KMON protein?

Protein je důležitým živinovým zdrojem, který hraje klíčovou roli v mnoha procesech v těle. Existuje několik důvodů, proč je užívání proteinu důležité:

Stavba a oprava tkání: Proteiny jsou základními stavebními bloky těla. Jsou nezbytné pro růst, opravu a udržování tkání, včetně svalů, kostí, kůže a vlasů.

Funkce enzymů: Mnoho enzymů, které řídí biochemické reakce v těle, jsou proteiny. Tyto enzymy pomáhají trávit potravu, regulovat metabolismus a provádět mnoho dalších důležitých funkcí.

Transportní funkce: Některé proteiny slouží jako nosiče k transportu látek, jako jsou kyslík, živiny a hormony, skrz tělo.

Imunitní funkce: Proteiny jsou klíčové pro imunitní systém. Imunitní proteiny, jako jsou protilátky, pomáhají bojovat proti infekcím a ochraňují tělo před nemocemi.

Regulace tělesných funkcí: Proteiny mají regulační funkce, jako je kontrola buněčného cyklu, signální přenos mezi buňkami a regulace genové exprese.

Zdroj energie: I když jsou sacharidy a tuky hlavními zdroji energie, proteiny mohou být využity jako zdroj energie, zejména při nedostatku ostatních živin.

Pro ty, kteří aktivně cvičí nebo se snaží budovat svalovou hmotu, je konzumace dostatečného množství proteinu zvláště důležitá, protože podporuje růst a opravu svalů po tréninku.

DÁVKOVÁNÍ: Rozmíchejte v shakeru 1 odměrku (cca 30 g) v 150–200 ml vody nebo mléka. Konzumujte 2–3 dávky denně. 

DALŠÍ INFORMACE A UPOZORNĚNÍ: Ukládat mimo dosah děti! Je alternativou časti stravy, není však plnohodnotnou náhradou pestré stravy! Není vhodný pro děti do 15 let. Děti do 18 let, těhotné a kojící ženy mohou protein konzumovat jen po konzultaci se svým lékařem. Nepřekračovat denní dávkováni.

Intolerance na laktózu

Řadí se mezi nejběžnější formy potravinových intolerancí. Je vyvolána nedostatkem enzymu zvaného laktáza. Bez dostatečného množství laktázy může laktóza přítomná v trávicím traktu způsobit nepříjemné trávicí obtíže, které se mohou projevovat i několik hodin po konzumaci potravin obsahujících tuto cukrovou složku.

Intolerance na laktózu, není totéž co alergie na mléko! Pokud trpíte alergií na mléko, protein pro vás není vhodnou volbou - je zbaven pouze mléčného cukru (laktózy), ne mléčných bílkovin.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Protein
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: